Eshop

Skip Navigation LinksZahradní trpaslík » E-shop

Obchodní podmínky

Při objednání musí objednávka obsahovat alespoň:

 • Jméno a příjmení
 • Název produktu, který jednoznačně určuje předmět objednávky, velikost, barvu a množství požadovaných kusů
 • Adresu pro dodání zboží

Dodací lhůty a dodání zboží
Všechno zboží dostupné na webových stránkách, je při objednávce dodáno poštou na dobírku nebo balíkem PPL. Přesnější termíny dodání Vám sdělíme na požádání.

Výše poštovného a balného. K dispozici jsou Dobírka ČP či Přepravní služba FOFR obě za 220 Kč s DPH, vše tak aby Vám to maximálně vyhovovalo. Posíláme balíčky i na Slovensko,cena se odvíjí od váhy balíčku. Do 5 kg je částka na 358kč s DPH, opět Přepravní službou FOFR do tří pracovních dnů.

Náklady na vrácení zboží nese kupující.

JEDNÁ SE O KŘEHKÉ ZBOŽÍ KONTROLA NUTNÁ!!! REKLAMACE U ČESKÉ POŠTY DO 2.PRACOVNÍCH DNŮ.

Osobní odběr
Osobní odběr je možný v prodejně viz. kontakt.

Platební podmínky
Platba zboží se provádí hotově při převzetí zboží, platbou předem pomocí proforma (zálohové) faktury nebo dobírkou při dodání Českou poštou. Zboží zůstává až do úplné úhrady vystavené faktury majetkem prodejce!

Reklamační řád
Tento reklamační řád byl zpracován dle platného Obchodního a Občanského zákoníku a vztahuje se na zboží, jež bylo zakoupeno u Okna dveře Kapsia, IČ 64959490a jehož reklamace byla uplatněna v záruční době.

Ke každému zboží je přiložena faktura, která slouží zároveň jako záruční a dodací list. Převzetí zboží a souhlas se záručními podmínkami stvrzuje odběratel přebráním zboží od dopravce. Pokud odběratel zjistí jakýkoliv rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím (v druhu nebo v množství) nebo neobdržel se zásilkou správně vyplněnou fakturu, je povinen bez zbytečného odkladu (nejpozději však do jednoho týdne) podat zprávu o nesrovnalostech na uvedené kontaktní údaje. Pokud tak neučiní, vystavuje se nebezpečí, že mu pozdější případná reklamace nebude uznána. Délka záruky v měsících je uvedena faktuře, není-li na dodacím listu vyznačena záruční doba u každé položky zboží, poskytuje firma na zboží standardní záruku v délce 24 měsíců. Tato doba začíná dnem vystavení a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

V případě výměny zboží za nový kus (s novým výrobním číslem) vzniká nová záruční doba. V případě výměny zboží nemusí zákazník obdržet zcela nový výrobek, ale vyměněný výrobek musí mít minimálně stejné parametry s reklamovaným zbožím. Odběratel dostane nový záruční list, a další případné reklamace bude uplatňovat na základě tohoto záručního listu. Po vyřízení reklamace je odběratel o tomto vyrozuměn a zboží je zasláno zpět.

Nárok na uplatnění záruky zaniká v následujících případech:

 • - poškozením zboží při přepravě (tyto škody je nutno řešit s dopravcem)
 • - mechanickým poškozením nebo při nevhodném zacházením
 • - používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry obvyklému prostředí nebo parametrům
 • - zboží bylo poškozeno živly
 • - zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s jeho určením V případě neoprávněné reklamace zboží je dodavatel oprávněn účtovat odběrateli náklady vynaložené na reklamační řízení (poštovné, balné).

Odstoupení od smlouvy
Kupující má při nákupu přes internet právo odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží podle platného Občanského zákoníku. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím poslat zpět v uvedené lhůtě a to na adresu sídla(určující je datum doručení zboží prodávajícímu). Prodávající, po obdržení vráceného zboží, vrátí kupujícímu zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Spotřebitel nemůže odstoupit od smluv na dodávku: 

 • Služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění 
 • Zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele 
 • Zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlému opotřebení nebo zastarání.